Zimní pneumatiky jsou jedinou možností, pokud máte drsné zimní počasí

celoroční pneumatiky

Od jízdy bez sněhu a zimních pneumatik, když máte těžké zimní počasí, by nemělo být možné, zda by měly být použity nebo ne. Řízení s letními pneumatikami v zimních podmínkách je spojeno s velkým nebezpečím jak pro vás, tak pro lidi kolem vás.

Jde o to, mít na svém vozidle správné pneumatiky, než přijde zimní počasí. Samozřejmě máte možnost použít celoroční pneumatiky, které umožňují celoroční jízdu. To znamená, že jste vždy připraveni na jakékoli počasí s těmito pneumatikami, pokud jsou schváleny pro zimu. Budou fungovat stejně dobře na suchých letních silnicích jako zasněžené zimní silnice. Poskytují dokonalý pocit pohodlí a dokonalou bezpečnost za všech podmínek. Nejlepší na tom je, že vás nikdy nechytnou špatné pneumatiky, což se může snadno stát, když nečekaně přijde zimní počasí.

Zde vstupují do hry vyhrazené zimní pneumatiky nebo zimní pneumatiky. Budete potřebovat pneumatiky s hroty nebo pneumatiky s hroty. Obě tyto pneumatiky poskytují vynikající přilnavost a kontrolu v zimních podmínkách. Pneumatiky s hroty jsou na ledu o něco lepší, protože kovové hřeby poskytují vynikající přilnavost na ledu. Na sněhu je zajištěna přilnavost až k dezénu, takže obě možnosti pneumatik mají stejný výkon. Čím lepší kvalitu pneumatik si vyberete, tím lepší výkon můžete od pneumatik očekávat.

Další informace o zimních pneumatikách naleznete na: https://www.nokiantyres.cz/